Senátoři

Ing. Miroslav Balatka
ČLEN KLUBU STAN
volební obvod č. 2, SOKOLOV

předseda:

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

člen:

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost

Volební komise

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění NATO

ověřovatel:

Volební komise

Doc. PhDr. Mikuláš Bek, Ph.D.
2. MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU STAN
volební obvod č. 59, BRNO-MĚSTO

ministr pro evropské záležitosti

předseda:
Výbor pro záležitosti Evropské unie

člen:
Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky
Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí
Stálá komise Senátu pro dohled nad poskytováním veřejných prostředků a pro analýzu kontrolních postupů finanční správy

Ing. Michael Canov
ČLEN KLUBU STAN
volební obvod č. 34, LIBEREC

místopředseda:

Ústavně-právní výbor

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury

člen:

Stálá komise Senátu pro dohled nad poskytováním veřejných prostředků a pro analýzu kontrolních postupů finanční správy

MUDr. Alena Dernerová
ČLENKA KLUBU STAN
volební obvod č. 4, MOST

místopředsedkyně:

Výbor pro zdravotnictví

prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc.
ČLEN KLUBU STAN
volební obvod č. 20, PRAHA 4

předseda:

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice

člen:

Organizační výbor

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání

MUDr. Bc. Marek Hilšer Ph.D.
ČLEN KLUBU STAN
volební obvod č. 26, PRAHA 2

místopředseda:

Výbor pro sociální politiku

člen:

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury

Petr Holeček

PŘEDSEDA KLUBU STAN
volební obvod č. 28, MĚLNÍK

místopředseda:

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

člen:

Organizační výbor

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu

Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění Rady Evropy

Ing. Jan Horník

MÍSTOPŘEDSEDA SENÁTU PČR
ČLEN KLUBU STAN
volební obvod č. 1, KARLOVY VARY

místopředseda:

Organizační výbor

člen:

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání

Stálá komise Senátu VODA - SUCHO

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě

JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.
BEZ POLITICKÉ PŘÍSLUŠNOSTI
volební obvod č. 41, BENEŠOV

předseda:

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury

místopředseda:

Ústavně-právní výbor

člen:

Mandátový a imunitní výbor

Podvýbor pro zemědělství Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu

Ověřovatelé Senátu

Mgr. Václav Chaloupek
ČLEN KLUBU

obvod Plzeň-město, OPAT

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (předseda)

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Mgr. Pavel Kárník
ČLEN KLUBU

Obvod Kolín, STAN

Ústavně-právní výbor (člen)

Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu (člen)

Ing. Zbyněk Linhart
ČLEN KLUBU

obvod Děčín, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (předseda)

Marek Ošťádal
ČLEN KLUBU

Obvod Olomouc, STAN

RNDr. Helena Pešatová
ČLENKA KLUBU

Obvod Frýdek-Místek, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (členka)

prof. Dr. Ing. Miroslav Plevný
ČLEN KLUBU

Obvod Cheb, STAN

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (člen)

Mgr. Jiří Růžička
1. MÍSTOPŘEDSEDA SENÁTU PČR

obvod Praha 6, BEZPP

Organizační výbor (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání (člen)

David Smoljak

ČLEN KLUBU

obvod Praha 9, STAN

Výbor pro záležitosti Evropské unie (místopředseda)

Volební komise (člen)

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (místopředseda)

Ing. Jan Sobotka
PŘEDSEDA KLUBU STAN

obvod Trutnov, STAN

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (místopředseda)
Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (místopředseda)
Stálá komise Senátu VODA - SUCHO (člen)

Ing. Leopold Sulovský
ČLEN KLUBU

Obvod Ostrava - město, hnutí OSTRAVAK

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Mandátový a imunitní výbor (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Petr Štěpánek

ČLEN KLUBU

Obvod Příbram, STAN

Výbor pro záležitosti Evropské unie (člen)

Podvýbor pro vnitřní bezpečnost, integrovaný záchranný systém (IZS) a ochranu soukromí Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (člen)

Ověřovatelé Senátu (člen)

Jiří Vosecký
1. MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

obvod Česká Lípa, SLK

Mandátový a imunitní výbor (člen)

Výbor pro sociální politiku (místopředseda)

Podvýbor pro vnitřní bezpečnost, integrovaný záchranný systém (IZS) a ochranu soukromí Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (předseda)

Mudr. Ivo Trešl
ČLEN KLUBU

Obvod Louny, STAN

Výbor pro zdravotnictví (člen)

MUDr. Karel Zitterbart, Ph.D.
ČLEN KLUBU

Obvod Vyškov, STAN

Výbor pro zdravotnictví (člen)

Hana Žáková
ČLENKA KLUBU

obvod Třebíč, STAN

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (místopředsedkyně)

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (předsedkyně)