Aktuality

Champions Camp v Kralupech nad Vltavou

Champions Camp je basketbalový kemp s bohatou tradicí - letos se koná v Kralupech nad Vltavou již podeváté. Jako hlavní trenéři se představí Michael Holton (V NBA hrál 6 sezón v klubech: Golden State Warriors, Phoenix Suns, Chicago Bulls, Portland Trail Blazers, Charlotte Hornets
13 sezón jako trenér nebo asistent na nejvyšší úrovni NCAA) z Portland Trail Blazers a Mike Sanders (V NBA hrál 11 sezón v klubech: San Antonio Spurs, Phoenix Suns, Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers; 15 sezón jako trenér nebo asistent po skončení hráčské kariéry; asistent trenéra v týmech NBA Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Charlotte Bobcats a donedávna Utah Jazz, kde trénoval mj. hráče jako Raja Bell, Richard Jefferson nebo Rudy Gobert), který naposledy působil jako asistent trenéra Utah Jazz.

Pod přímým dohledem obou Američanů na hřišti budou všichni kempeři minimálně 3 hodiny denně. Hráči a hráčky projdou atletickými a kondičními tréninky, Champions Camp Challenge, koordinačním tréninkem a balančními cvičeními. U videa rozeberou techniku nejlepších playerů světa, v kině shlédnou basketbalový film a poslechnou si vyprávění Američanů o svých zkušenostech z NBA. Každý kemper dostane při slavnostním zakončení Champions Campu report se svými výsledky, hodnocením získaných dovedností, tipy na zlepšení a podepsanou fotografií s oběma Američany.

Champions Camp zahájil bývalý dlouholetý starosta Město Kralupy nad Vltavou a současný senátor Petr Holeček, dále pak Stephen B. King, který působí jako velvyslanec U.S. Embassy Prague a také místostarosta města Kralupy nad Vltavou pan Vojtěch Pohl.

Facebook

Twitter