Aktuality

Pozvánka našich senátorů na exkurze do Senátu

Krátce po svém zvolení a nástupu do funkce se senátor Michael Canov rozhodl, že se v rámci svých možností pokusí širší veřejnosti přiblížit principy a fungování Senát Parlamentu ČR a činnost jeho senátorů.

Ohlédnutí 1. místopředsedy Senátu PČR Jiřího Růžičky

Již více než půl roku působí Jiří Růžička v Senát Parlamentu ČR na pozici 1. místopředsedy. Čemu se v Senátu věnuje a jaký je přehled jeho hlavních senátorských aktivit?

Montanregion Krušné hory - Erzgebirge je památkou UNESCO

V souvislosti s rozhodnutím Výboru světového dědictví o tom, že Montanregion Krušné hory - Erzgebirge budou památkou UNESCO, se v pondělí 15. 7. uskutečnilo v Senát Parlamentu ČR slavnostní setkání.

BMW - Prohlídka výroby aut

BMW - Prohlídka výroby aut

12. červenec 2019

BMW - to je kombinace elegance, rychlosti, přesnosti a kvality.

Jednání v Bavorském zemském sněmu a navštěva Bavorského rozhlasu

Místopředseda Senát Parlamentu ČR Jan Horník, předseda SK pro sdělovací prostředky Václav Chaloupek, mpř. SKSP (Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky) L. Faktor, členové SKSP Mikuláš Bek a Marek Hilšer se zúčastnili jednání v Bavorském zemském sněmu a navštívili Bavorský rozhlas.

Návrat do minulosti

Návrat do minulosti

12. červenec 2019

"Když se komunisti lží a nenávistí snažili měnit svět, tak nám za železnou oponou nezbývalo nic jiného než poslouchat rádio BR3 a sledovat ARD nebo ZDF, abychom alespoň tak nasáli pocit daleké svobody.

Facebook

Twitter