Aktuality

Oslavy 600 let obce Mokrosuky

Senátor Petr Holeček (Senát Parlamentu ČR) se o víkendu zúčastnil oslav 600 let obce Mokrosuky.

Tomáš Czernin

Otevřený dopis

30. září 2019

"Žaloba na prezidenta je "opoziční a senátorská špína"? Otevřeným dopisem vyzývám ministryni Schillerovou, aby odstoupila."

Šlikové známí i neznámí

"Šlikové známí i neznámí a jejich vliv na dějiny světového peněžnictví“, to je téma sympozia na zámku v Ostrově. A že je o čem bádat, když tomu bude v lednu 2020 dlouhých 500 let od první oficiální ražby tolaru v Jáchymově, který dal základ americkému dolaru ...

Turów

Dnes se poprvé problematika plánovaného rozšíření dolu Turów dostala na parlamentní půdu a to konkrétně k nám do Senát Parlamentu ČR. Projednávání proběhlo za účasti mnoha významných osobností, mj. se semináře osobně zúčastnila velvyslankyně Polska v Praze Barbara Anna Ćwioro, nebo hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Pozvánka našich senátorů na exkurze do Senátu

Krátce po svém zvolení a nástupu do funkce se senátor Michael Canov rozhodl, že se v rámci svých možností pokusí širší veřejnosti přiblížit principy a fungování Senát Parlamentu ČR a činnost jeho senátorů.

Ohlédnutí 1. místopředsedy Senátu PČR Jiřího Růžičky

Již více než půl roku působí Jiří Růžička v Senát Parlamentu ČR na pozici 1. místopředsedy. Čemu se v Senátu věnuje a jaký je přehled jeho hlavních senátorských aktivit?

Facebook

Twitter

Jsme na Facebooku

Twitteru

A Instagramu